ליטוש מרצפות

 
 

ליטוש אבן  ←  ליטוש  מרצפות

ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפותליטוש מרצפות על ידי חברת טובי ניקיון ואחזקה נעשה לכל סוגי האבן והשיש. ליטוש מרצפות בהתאמה אישית לסוג האבן ותוצאה עם איכות מקסימאלית.

פעולת ליטוש המרצפות נועד להחזיר עטרה ליושנה. מרצפות דהויות, מוכתמות, ישנות, משטחי רצפה לא ישרים, ועוד שלל סוגי לכלוך וכתמים אשר ניקוי רגיל או פעולת ניקוי מעמיק ללא מכשור – שלא הוסרו. ליטוש מרצפות יעשה על ידי חברה המתמחה בתחום זה. יהיה צורך בהתאמת מכשור, חומרי ניקוי, ליטוש, הברקה וכמובן עצות לשימור המרצפות לאחר הליטוש.

ליטוש מרצפות – מן הקל אל הכבד:

לפני שמתחילים את פעולת ליטוש מרצפות יש ראשית להתאים את סוג הליטוש למצב המרצפות בחלל המבנה. לעיתים יהיה צורך בסוגי ליטוש שונים לאזורים שונים בחלל המבנה.

  • ליטוש בד קשמיר: ליטוש עדין המיועד לרוב להסרת כתמים של שאריות צבע ובנייה.
  • ליטוש יהלום: נעשה על ידי מכשור העושה שימוש בחומר מרכך המוחדר לפעולת הליטוש של המכונה ומיועד להסרת כתמי חלודה, שחורים, שמן. ליטוש מרצפות בעזרת ליטוש יהלום גורם לתיקון והחזרת פיגמנט המרצפות, ונותן תחושת אחידות מחודשת.
  • ליטוש שיש: ליטוש המרצפות מצריך שימוש על ידי מכונה בה ניתן לשלוט בדרגת הליטוש. ליטוש מרצפות שיש מצריך פתיחת פוגות, מילוי רווחים חזרה בדבק שיש, והענקת שיוף למראה מבריק, חלק ואחיד.
  • ליטוש בטון: על ידי ליטוש של 3 פאזות ובעזרת יהלומי גריסה ניתן להסיר עד 2 מ"מ אבן, ובעקבות כך ליישר משטחים הדורשים איפוס. מכונת ליטוש שכזו מצריכה מיומנות ומקצועיות
  • ליטוש אפוקסי: מצריך את הטיפול כמו שצוין בליטוש בטון ובנוסף מחליק את המשטח כולו.
  • ליטוש מרצפות חוץ : ליטוש חיצוני שונה מליטוש פנימי היות ויש למלא את מרווחי המרצפות ברובה אפוקסי או אקרילית אשר מכילים דבק המונע כניסת נוזלים, ושאינו מושפע ממזג האוויר. לאחר ליטוש חיצוני יש צורך במריחת סילר לאטימת המרצפות למניעת כניסת נוזלים ולכלוך למרצפת.

ליטוש מרצפות:

עבודת ליטוש איכותית תיעשה על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום הליטוש. עבודה ברמה גבוהה תשאיר תוצאה מרהיבת עין. חיות וברק מחודש לרצפה, הארכת חיי המרצפות על ידי ליטוש נאות, הברקה, ומילוי מרווחים בצורה נאותה. מרצפות שחוקות, ישנות, מוכתמות, פגומות זקוקות לטיפול של ליטוש מרצפות. זהו הינו תהליך הדורש מאמץ ודיוק, שליטה במכונת ליטוש הן בפן הפיזי והן בפן המקצועי, פתיחת פוגות ומילוי דבק, התאמת סוג הליטוש לסוג המרצפת על מנת למנוע נזקים בלתי הפיכים לרצפה.

ליטוש מרצפות בצורה איכותית ומהירה:

חברת טובי ניקיון ואחזקה מתמחה בתחום ליטוש ופוליש מרצפות. מאחוריה שנים רבות של ניסיון, אבחון מדויק של סוג המרצפת והטיפול הנאות על מנת להחיותה מחדש. שמירה על רצפות קיימות ושימורן על ידי ניקוי נאות והקניית הרגלי ניקוי לקהל הלקוחות השוכר את שירותיה. חברת טובי ניקיון ואחזקה מהווה מודל חיקוי עקב שירות, איכות, מקצועיות ואמינות בתחום שירותי הניקוי. 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר