ניקוי רצפות

 
 

ניקוי רצפות

ניקוי רצפותחברת טובי ניקיון ואחזקה הינה מובילה בטכניקות ניקוי רצפות לכל סוגי המבנים. ניקוי רצפות בעזרת ציוד חדיש, צוות מיומן מהטובים בארץ.

רצפה נקייה ומבריקה מהווה את פני המבנה אליו נכנסים. ניתן לומר כי ניקוי של רצפות העשוי בצורה מהימנה ואיכותית, על ידי צוות מיומן – יכול לשנות פני בית שלם. רצפה בוהקת, נקייה, ללא כתמים משרה אווירה של זמינות, נינוחות, רעננות ותחושה של מקום שרצוי לשהות בו.

ניקוי רצפות מכל הסוגים:

קיימים סוגי רצפה רבים המצריכים סוגי ניקוי רצפות שונים. רצפת אבן, פרקט, גרניט פורצלן, שילוב של פרקט וגרניט, לינוליאום (ויניל), שיש – סוגי ניקיונות שונים יובילו לתוצאות שונות ובעלות בוהק אחר. שיטת ניקוי רצפות העשויות פרקט מחייב ניקוי בעזרת מטלית לחה וחומר ניקוי אשר לא יכלה את הפרקט , בעוד ניקוי רצפות אבן מומלץ לנקות בעזרת חומר ניקוי ומים על ידי שטיפה.

ריבוי סוגי רצפה, חומרי ניקוי, רגישויות לחומרים עקב חומר גלם של הרצפה מחייב התייחסות נאותה ומקצועית על מנת לשמר ולתחזק את הרצפה לאורך זמן.

טיפים לניקוי רצפות:

ראשית אין להתעלם מכתמים טריים על הרצפה. יש לנגב מיידית על מנת שהכתם לא ידבק ויחלחל את המרצפת וייטמע בה ככתם עיקש. ניקוי רצפות אינו דבר מסובך כל כך כל עוד שומרים על ניקיון באופן שוטף, ולא מחכים פעם בשנה לפסח על מנת להעביר שטיפה על רצפת הבית. התמידו בהוראות היצרן לגבי המרצפות מהן מורכבת הרצפה שלכם. הצמדות להוראות יאריכו את חיי הרצפה, היופי, החוזק וימנעו נזק הן לתושבי הבית והן למרצפות עצמן. ניקוי מרצפות טומן בחובו ניקיון, והוספת חיות לרצפה על ידי שימוש נכון בחומרי ניקוי יעודים לרצפה.

הקשר בין טאטוא ובין ניקוי רצפות:

פעולת הטאטוא לפני שטיפה או ניקוי רצפות, גורמת לפסולת הגדולה בצורת לכלוך גס להיערם על ידי המטאטא ולהיזרק לפח – עקב כך הרצפה נקייה יחסית, ומאפשרת לנוזל וחומרי הניקוי לעשות את עבודתם ביעילות רבה יותר, היות והמולקולות של חומרי הניקוי כבר לא נתקלות בלכלוך הגס שהיה מצוי על הרצפה לפני הטאטוא, ועוצמת הניקוי משתפרת פלאים, ומעניקה לרצפה את הניקוי הראוי והאפקטיבי ביותר.
ניתן אף לייעל את פעולת הטאטוא ולהשתמש בשואב אבק כתחליף למטאטא – הדבר ייטב עם אנשים הסובלים מאסטמה, אלרגיות - ולא יאפשר העלאת אבק מהרצפה כלפי מעלה בזמן פעולת השאיבה.

לתוצאות מושלמות בתחום ניקוי רצפות:

לעיתים ניסיונות רבים עולים בתוהו כאשר מנסים לנקות רצפות באופן עצמאי. חברת טובי ניקיון ואחזקה מציעה ניסיון, וותק, מומחיות, קהל לקוחות מרוצה אשר הולך וגדל עקב מוניטין החברה. ניקוי רצפות מעולם לא היה קל יותר, כאשר נותנים לידיים אמינות ומקצועיות לעשות את העבודה. רצפה מלוכלכת, ישנה, הדורשת שיוף והברקה – רצפה בכל צורה שהיא, תקבל את היחס המפנק והמקצועי ביותר על ידי חברת טובי ניקיון ואחזקה. 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר