ניקיון אחרי שיפוץ

 
 

ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ הינו תחום בו חברת מתמחה בו מכל היבט אפשרי. מן הרצפה ועד לתקרה – ניקיון אחרי שיפוץ מעולם לא היה מבריק כל כך.

בימינו לא נותרו אנשים רבים הרוצים או מעוניינים להתמודד עם ניקיון אחרי שיפוץ ביתם, דירתם, או כל מבנה כלשהו. לכן פונים לחברה המספקת שירותי ניקיון בעלת וותק, ניסיון, עם קהל לקוחות מרוצים ומרוצות. חשוב לבדוק כי החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים ומשתמשת במכשור מתקדם אשר לא יפגע בתכולת הבית, רצפה, תקרה וכל פריט אפשרי אשר מצוי במבנה. חברה אשר עומדת ביעדי הזמן אשר הובטחו ואינה חורגת מהתקציב.

ניקיון אחרי שיפוץ – מהרצפה ועד לתקרה:

המונח ניקיון מתקשר לרוב האנשים לשטיפת רצפה, טאטוא, הסרת אבק ופחות או יותר לקראת פסח כאשר מוציאים את הסרוויסים האיכותיים לכבוד החג. אך ישנם מצבים בהם ניקיון הוא הפיכת חלל אחד למשנהו. ניקיון לאחר שיפוץ יחולל מהפך בכל חלל ששופץ. הלכלוך, האבק, בלגן של בעלי מקצוע אשר אינם טורחים לנקות את סביבת עבודתם, או שפיכת צבע על גבי המרצפות, לכלוך דלתות, חלונות, רהיטים, צביעת החתול השחור בלבן – ישנם המון סוגי לכלוך לאחר שיפוץ מבנה וצריך לדעת כיצד לנקות כל לכלוך, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות של ניקיון אחרי שיפוץ. לכן על מנת לקבל תוצאות טובות יש להזמין חברת ניקוי מקצועית עם ניסיון מוכח בשטח, לא להתפשר – על איכות לא מתפשרים.

חשוב לדעת – ניקיון אחרי שיפוץ:

נקודות חשובות לפני שסוגרים עסקה עם חברה העוסקת בתחום ניקיון אחרי שיפוץ:

  • חשוב לפנות לחברת ניקוי אמינה בעלת יכולת הוכחה לניסיון ולידע אותו צברה.

  • יש לבקש כי נציג מטעם החברה יגיע להעריך את כמות העבודה, צוות עובדים, זמן עבודה.

  • קבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצד הלקוח.

  • חתימה על הסכם אשר יגבה את הלקוח במידה והוסב נזק לרכושו, ובה במידה כאשר מתגלה לכלוך אשר הוסתר או נוצר לאחר קבלת הצעת המחיר – המחיר יגבה בהתאם.

  • ביקורת מצד הלקוח על עבודת חברת הניקוי בסיום העבודה הינו דבר חשוב והכרחי היות כי ניקיון אחרי שיפוץ מחייב ברוב המקרים הכנסת רהיטים ואבזור המבנה לאחר הניקיון – חייב הלקוח לוודא שהכול לשביעות רצונו ועל פי המוסכם בחוזה.

  • מתן שירות ללקוח במידה ויעלה הצורך בכך, גם לאחר סיום העסקה.

ניקיון אחרי שיפוץ:

החברה היחידה המציעה מגוון שירותי ניקיון אחרי שיפוץ הינה חברת טובי ניקיון ואחזקה.
חברה אשר חרתה על דגלה לספק את השירות המקצועי ביותר, האמין והמקיף ביותר בתחום ניקיון אחרי שיפוץ. מכשור מקצועי, צוות מיומן ומנוסה, חומרי ניקוי איכותיים העומדים בתקנים, ידע מקצועי ומהימן בתחום הניקיון. חברת טובי ניקיון ואחזקה ספקית השירות הטובה ביותר.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר