עבודות פוליש

 
 

חברת טובי ניקיון ואחזקה מתמחה בתחום הפוליש להברקת מרצפות. החברה מקפידה על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים על מנת לשמר את איכות הפוליש לאורך זמן.

ישנם שלושה סוגי פוליש הרווחים בשוק: פוליש וקס, פוליש קריסטלי ופוליש אקרילי. ההבדל המרכזי ביניהם נובע מאופן ביצוע פעולת ההברקה, וכן מאיכותה של התוצאה הסופית.

פוליש קריסטלי
פוליש קריסטלי הינו סוג הברקת האבן המומלץ והנפוץ ביותר להשגת מראה מבריק וזוהר. פוליש קריסטלי בשיטת המגנזיום גורם להברקה לחדור לפנים המרצפת. החדרת החומר כרוכה בחימום מקדים של השטח, תוך שימוש במכונה ובצמר פלדה. ישנם ארבעה שלבים בתהליך מריחת החומר המבריק, כאשר בשלב הסופי מורחים חומר משמר המגן ומאריך את חיי הפוליש. תוצאת הפוליש הקריסטלי הינה מרשימה ביותר, ומראה המרצפות מבריק וזוהר. יתרונותיו של פוליש זה רבים, וביניהם יצירתה של שכבת זיגוג המגנה מפני שריטות, מונעת החלקה ומונעת סימני גרירת רהיטים.

לפני ביצוע פוליש קריסטל
לפני ביצוע פוליש קריסטל
אחרי ביצוע פוליש קריסטל
אחרי ביצוע פוליש קריסטל

פוליש וקס
פוליש וקס הינה שיטה נפוצה להברקה. בשיטה זו מומלץ להשתמש אחת לשנה, על מנת לשמר את מראה הברקת המרצפות. השימוש בפוליש וקס מותאם לרוב המרצפות, למעט קרמיקה וגרניט פורצלן. בשיטה זו מקרצפים את המרצפות על ידי מכונה מיוחדת וסקוטץ'. ממתינים לייבוש המשטח, ולאחר מכן צוות החברה המיומן מורח וקס על המרצפות למראה מבריק ונקי. בסיום הפוליש יש להמתין שלושה ימים עד לשטיפת המרצפות כדי לאפשר ספיגה יעילה של הווקס. יש לדעת כי פוליש וקס אינו מונע החלקה וסימני גרירות, אך עם זאת, מראה המרצפות הנוצר הינו מרשים ומלא ברק. 

פוליש אקרילי
פוליש אקרילי מומלץ במיוחד לבתי עסק, אודות יכולתו להגן על מרצפות לאורך שנים מפני שחיקה. החומר האקרילי יוצר שכבת הגנה קשיחה, המונעת החלקה ושחיקה, ובכך משמרת את יפי המרצפות והמראה המרשים שלהן לאורך זמן. טיפול בחומר אקרילי אנטי-סטטי מיועד למקומות בהם יש תנועה רבה, ובפרט למשטחי פי.וי.סי במשרדים ובמפעלים. טיפול בחומר זה עמיד בפני ספיגת נוזלים מכתימים כאלכוהול וכחומרי חיטוי שונים. יתרון בולט נוסף טמון ביכולתו למנוע הולכת חשמל. 

אנו בחברת טובי ניקיון ואחזקה נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, להסביר ולסייע בבחירת הפוליש המתאים ביותר להברקת מרצפות ביתכם ועסקכם, כך שתגיעו לתוצאה מקצועית ומספקת ביותר. 

שירותי פוליש לבתים פרטיים

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר